Caterpillar B30 Dual Sim Black

  • Dostupnosť: Skladom
  • 73,00€

  • Bez DPH: 60,83€

Odolný spoločník

Mobilný telefón CAT B30 je ideálnym spoločníkom do akýchkoľvek podmienok. Vynikajúco zvláda rôzne prostredie ako aj extrémne teploty. Mobilný telefón je odolný voči nárazom, takže sa nemusíte báť ani toho, že vám počas práce alebo chôdze vypadne z vrecka. Jeho konštrukcia je odolná aj voči vode a prachu, vďaka čomu ho so sebou môžete brávať naozaj všade. Vynikajúco zvláda aj extrémne teploty, či už vysoké alebo nízke, a to od + 55°C až do -25°C.

Maximálne robustný dizajn

Povrchové prevedenie mobilného telefónu CAT B30 je pogumované a jeho vyhotovenie je maximálne robustné. Jeho štýlový pogumovaný dizajn zabezpečuje aj pohodlné uchopenie a odolný displej telefónu zvládne nárazy, ako aj iné nepriaznivé podmienky vo vašej práci či v teréne. Stane sa vašim neoddeliteľným spoločníkom aj v tých najnáročnejších podmienkach.

Zostaňte v spojení

Mobilný telefón CAT B30 vám ponúkne všetky potrebné základné funkcie pre vašu komunikáciu. Môžete s ním volať, prijímať hovory, posielať alebo prijímať SMS správy a dokonca sa aj pripojiť na internet. Telefón je doplnený o možnosť pripojenia na internet prostredníctvom rýchlej 3G siete. Ponúkne vám viac, akoby ste od neho čakali.

Dual SIM

Ďalšou výhodou telefónu CAT B30 je možnosť využívania dvoch SIM kariet naraz. Telefón je nie len robustný a odolný ale ponúka praktické funkcie pre váš jednoduchší život. Vďaka funkcii Dual SIM si budete môcť oddeliť vaše osobné a pracovné telefonáty alebo využívať služby dvoch operátorov súčasne.

Ideálny aj na váš voľný čas

Telefón má prispôsobené dostatočne veľké tlačidlá a na jeho displeji s veľkosťou uhlopriečky 2 palce uvidíte všetko potrebné. Vybavený je aj zadnou kamerou s rozlíšením 2 MP. Zabudovaný má aj MP3 prehrávač a FM rádio. Na prenos súborov môžete využiť bezdrôtovú Bluetooth technológiu.

Parametre produktu

Základné parametre

Podpora Dual SIM: Áno
Slot pre pamäťovú kartu: Áno
FM rádio: Áno

Kategória

Značka: CAT

Video

Uhlopriečka displeja: 2 "

Obrazovka

Rozlíšenie displeja: 176 x 220

Výkon

GPS: Nie
Podpora Dual SIM: Áno
Typ SIM karty: MiniSIM

Dizajn

Farba: čierna

Hmotnosť a rozmery

Šírka: 115,2 mm
Hĺbka: 16 mm
Výška: 51 mm
Hmotnosť (g): 200 g

Dátové úložisko

Kompatibilné pamäťové karty: micro SD
Vnútorná kapacita pre ukladanie: 1 GB
Slot pre pamäťovú kartu: Áno
Vnútorná operačná pamäť: 256 MB

Batérie

Kapacita batérie: 1000 mAh

Možnosti pripojenia

Bluetooth: Áno
USB port: Áno

Rádio

FM rádio: Áno

Fotoaparát

Rozlíšenie hlavného fotoaparátu: 2 MP

Siete

3G: Áno
Wi-Fi: Nie