Apple iPhone X 64gb Silver

Darček k objednávke: Magnetický držiak do auta

  • 769,00€

  • Bez DPH: 769,00€

Kalkulačka splátek

Apple iPhone X 64gb Silver /originál zapečatené balenie/

·          záruka 24 mesiacov

·         telefón je voľný pre všetkých operátorov

·         telefón obsahuje slovenské menu

·         Balenie obsahuje: telefón, lightning adaptér, usb kábel, usb napájací adaptér

POPIS PRODUKTU

Všetko je displej

Mobilný telefón Apple iPhone X vás zaujme už na prvý pohľad svojou obrazovkou. Celá predná časť je pokrytá OLED displejom, ktorý tak vytvára jednotný vzhľad celého zariadenia. Malý priestor vo vrchnej časti v sebe ukrýva sofistikované vybavenie, ktoré zahŕňa kameru senzor pre Face ID. 5,8-palcový Retina displej podporuje HDR TrueToneŠirokouhlá obrazovka zobrazí obsah v rozlíšení 2436 x 1125 pri 458ppi.  

 

Maximálne zabezpečenie Face ID

Apple iPhone X prináša revolúciu do zabezpečenia telefónov. Vaša tvár je teraz vaše hesloFace ID je bezpečnostný systém odomknutia, autentifikácie a platby. Identifikátor tváre je bezpečný a môžete ho využívať s aplikáciou Apple Pay. Stačí sa len pozrieť na telefón a otvorí sa vám domovská stránka či spustené aplikácie. Vďaka rýchlemu grafickému procesoru sa Face ID prispôsobí fyzické zmeny vo vašom vzhľade v priebehu času.

 

 

Predný TrueDepth fotoaparát

Predný fotoaparát disponuje šošovkou o veľkosti 7 Mpx, ktorá vám umožní natáčať video v HD kvalite a auto HDR. Vytvorte krásne selfie portréty s ostrým popredím a rozmazaným pozadím. Režim Portrét sa postará o ostrejší predný objekt a prirodzene rozmaže pozadie. Svetelné efekty v režime Portrét sú v beta verzii. Dokáže analyzovať viac ako 50 rôznych svalových pohybov, aby zrkadlil vaš výrazy v 12 animoji. Odhaľte svoju vnútornú pandu, prasa alebo robota.

 

Umenie fotografovať

Vďaka duálnemu fotoaparátu telefónu Apple iPhone X sa stane fotografovanie umením. Pokročilý fotoaparát tvoria dve šošovky, širokouhlá a telefotografická, s rozlíšením 12 Mpx. K dispozícii má 2x optický a digitálny zoom až do hodnoty 10x. Spolu s Apple iPhone X môžete nahrávať videá vo vysokej kvalite 4K so snímkovou frekvenciou 24,30 alebo 60 fps. Podporuje optickú stabilizáciu obrazu pre fotografovanie aj nahrávanie videí. Inteligentný mikrofón redukuje šum v pozadí.

Výkonný a rýchly procesor

Apple iPhone X predstavuje výkonný procesor A11 Bionic6-jadrová riadiaca jednotka je až o 70 % rýchlejšia než je predchodca. Vyrobí väčšiu silu vtedy, keď ju potrebujete. Spolu s trojjadrovým grafickým procesorom GPU sa postarajú o 30 % väčší výkon než procesor A10 Fusion. Pre uloženie vašich fotografií, hudby, aplikácií a iných dokumentov vám poslúži interné úložisko s kapacitou 64 GB.

 

Batéria s podporou bezdrôtového nabíjania

V mobilnom telefóne Apple iPhone X sa skrýva vstavaná Li-ion batéria, ktorá podporuje bezdrôtové nabíjanie. Takto otvára dvere do bezdrôtového sveta plného mobility. Spolu s externou nabíjačkou pre bezdrôtové nabíjanie je možné nabiť telefón za 30 minút do kapacity 50 %. Apple iPhone X bude s vami počas celého dňa. Pri zapnutom internete vám vydrží 12 hodín. Potom ho jednoducho nabijete prostredníctvom Lightning rozhrania.

Jednoduchosť dizajnu

Mobilný telefón Apple iPhone X je obklopený odolným sklom z oboch strán, ktoré je vložené do rámčeku nehrdzavejúcej chirurgickej ocele. V striebornej farbe pôsobí mimoriadne elegantne a sofistikovane Vďaka svojmu prevedeniu a materiálom je odolný voči prachu a vode podľa cerifikácie IP67. Svojimi oblými krivkami vytvára luxusný vzhľad a vytvára tak dizajnový kúsok s výkonom na každý deň.

 

Intuitívny iOS 11

Operačný systém Apple iOS 11 predstavuje prepracovaný štandard pokrokového operačného systému. Otvára obrovské možnosti rozšírenej reality v hrách a aplikáciách. Apple iPhone X je silnejší, osobný a inteligentný. Tento operačný systém poskytuje intuitívne a zabezpečené ovládanie telefónu, aby ste z neho dostali čo najviac. Tlačidlo Domov nahradilo praktické potiahnutie odkiaľkoľvek, ktoré vás dostane späť na domovskú stránku. Zaplaťte priateľom cez Správy, nechajte Siri, nech vám prekladá a objavte svet hudby v Apple Hudba. To všetko a omnoho viac – iOS 11

 

 

 

PARAMETRE PRODUKTU

Základné parametre

iUhlopriečka: 5,8 "
i4G / LTE: Áno
iPoskytovaný OS: IOS
iKapacita: 64 GB

Ďalšie vlastnosti

Značka: Apple
Vodeodolný: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 5,8 "
iTyp displeja: OLED

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Verzia Bluetooth: 5.0
Wi-Fi štandardy: 802.11ac
iNFC: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 70,9 mm
Výška: 7,7 mm
Dĺžka: 143,6 mm
Hmotnosť: 174 g

Funkcie

iGPS: Áno

Procesor

Verzia procesora: A11
iPočet jadier procesora: 6

Obsah balenia

Obsah balenia: napájací kábel, napájací zdroj

Mobilné siete

i4G / LTE: Áno
iPodpora Dual SIM: Nie
iTyp SIM karty: nano sim

Operačný systém

iPoskytovaný OS: IOS

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Dátové úložisko

iKapacita: 64 GB

Fotoaparát

iPredný fotoaparát: Áno
Rozlíšenie hl.fotoaparátu: 12 mpx
iRozlíšenie pred.fotoaparátu: 7 mpx

Súvisiace produkty