Apple iPhone XS 64Gb Space Grey

Darček k objednávke: Magnetický držiak do auta

  • Výrobcovia Apple
  • Dostupnosť: Skladom
  • 648,00€

  • Bez DPH: 540,00€

Kalkulačka splátek

KÚPTE TENTO PRODUKT LACNEJŠIE!
(Nepoužitý tovar so zárukou 24 mesiacov + Expresné doručenie)

  • 632,00€
    Množstvo


Apple iPhone XS 64GB Space Grey /originál zapečatené balenie/

·          záruka 24 mesiacov

·         telefón je voľný pre všetkých operátorov

·         telefón obsahuje slovenské menu


POPIS PRODUKTU

Takmer dokonalý displej

Nový Super Retina HD displej bol navrhnutý špeciálne pre Apple iPhone XS. Displej využíva OLED panel, ktorý vyniká produkciou nádherných a živých farieb a dokonale temnej čiernej. Rozlíšenie displeja je 2436x1125 pixelov. Výsledná jemnosť displeja činí 458 pixelov na palec. Samozrejmosťou je aj podpora HDR technológie. Výsledný obraz tak bude vždy krásny, ostrý a skvele čitateľný aj vďaka silnému podsvieteniu. Dotykové ovládanie je veľmi presné a intuitívne aj vďaka 3D Touch technológii, ktorá dokáže rozoznať niekoľko úrovní tlaku.

Luxusný dizajn

Apple iPhone XS vyniká nielen svojim extrémnym výkonom, ale aj svojim exkluzívnym spracovaním. Telo telefónu je vyrobené zo špeciálnej zliatiny chirurgickej ocele, ktorá je pevná a ľahká, takže dáva veľmi kvalitný základ celému telefónu. Predná časť telefónu je chránená najodolnejším sklom, ktoré je teraz dostupné. Zadná časť je tiež sklenená. Tieto materiály a veľmi kvalitné prevedenie tak zaisťujú vysokú odolnosť voči prachu a vode, čo potvrdzuje certifikácia IP68.

Inovatívny duálny fotoaparát

Fotografické vybavenie smartfónu Apple iPhone XS predstavuje to najlepšie. Vďaka kombinácii širokouhlého objektívu so svetelnosťou f/1,8 ateleobjektívu so svetelnosťou f/2,4 bude telefón vytvárať naozaj nádherné fotografie. Rozlíšenie zadnej kamery dosahuje 12 Mpx. Celkovo má fotoaparát k dispozícii 2x optický zoom a 10x digitálny zoom. Na tvorbe fotografií sa bude tiež podieľať nový obrazový snímač spolu so signálnym obrazovým procesorom a Neural Enginom. K fotoaparátu je tiež doplnený True Tone blesk, ktorý vám pomôže vytvárať krásne fotografie aj za horších svetelných podmienok. Aby ste mali vždy dostatok miesta na svoje fotografie, je telefón vybavený internou pamäťou s kapacitou 64 GB.

Nahrávajte video vo vysokej kvalite

Aby toho nebolo málo, Apple iPhone XS má tiež dostatok výkonu pre nahrávanie videí vo vysokej kvalite. Zadný duálny fotoaparát zvládne nahrávať videosekvencie v maximálnom rozlíšení 4k pri 60 snímkach za sekundu. Video bude tak ostré a veľmi plynuléplné detailov skvelých farieb. Predná kamera si tiež s videom s prehľadom poradia, zvládne nahrávať video vo FullHD rozlíšení a tiež pri 60 snímkach za sekundu. Či už sa rozhodnete natáčať akúkoľvek kamerou, videá budú vždy nádherné.

Vylepšené Face ID

Face ID je technológia, ktorá premení vašu tvár v heslo. S touto technológiou je odomykanie telefónu alebo prihlasovanie sa k účtom a aplikáciám veľmi jednoduché a hlavne bezpečné. Face ID je najbezpečnejšia technológia vo smartfónoch pre overovanie používateľov pomocou tváre. Oproti predchádzajúcej verzii prešla táto technológia inovácií, takže je ešte bezpečnejší a hlavne rýchlejší.

True Depth kamera s portrétným režimom

Aj predná kamera smartfónu Apple iPhone XS bude vynikať vysokou kvalitou fotografií. Širokouhlý objektív prednej kamery dosahuje vynikajúcesvetelnosti f/2,2. Maximalne rozlíšenie prednej kamery je 7 MpxPortrétny režim umožňuje tvorbu umeleckých fotografií. Vďaka strojovému učeniudokáže fotoaparát aj s jedným objektívom vytvoriť na fotografiách prirodzený a jemný bokeh. Novinkou je tiež ovládanie hĺbky ostrosti, kde si môžete ostrosť upravovať aj dodatočne po vytvorení snímky. Vďaka funkcii Smart HDR vo spolupráci s vyspelým procesorom A12 Bionic a inovatívnym obrazovým snímačom skvele vykreslí detaily tmavých aj svetlých miest na fotografii.

Rýchly a vyspelý procesor

Srdcom telefónu je inteligentný procesor A12 Bionic. Tento procesor je ako prvý vyrábaný 7nm technológiou, ktorá prináša väčší výkon a zároveň vyššiu úsporu energie. Procesor A12 Bionic pracuje s novým Neural Enginom, ktorý umožňuje strojové učenie. Táto kombinácia vám prinesie nové zážitky v rozšírenej realite, umožní vám tvorbu umeleckých fotografií s možnosťou nastavenia hĺbky ostrosti a samozrejme tiež rýchlosť a plynulosť vo všetkom, čo budete s vaším telefónom robiť.

iOS 12

Nová verzia systému iOS 12 je pripravená využiť potenciál Apple iPhone XS na maximum. Táto verzia systému iOS prináša nepreberné množstvo zaujímavých a užitočných funkcií. Samozrejmosťou je aj vylepšená bezpečnosť a plynulosť systému. Medzi nové a zaujímavé funkcie možno zaradiť napríklad prepracovanú správu notifikácií, ktorá teraz umožňuje zoskupovanie jednotlivých oznámení podľa tém, takže ihneď vidíte to najdôležitejšie. Notifikácie možno tiež utlmiť na určitý čas, alebo miesto, kde si neželáte byť akokoľvek rušení.

PARAMETRE PRODUKTU

Základné parametre

iUhlopriečka:5,8 "
iPoskytovaný OS:IOS
iKapacita:64 GB
iRozlíšenie displeja (px):2436×1125
Rozlíšenie displeja:HD

Ďalšie vlastnosti

Značka:Apple
Vodeodolný:Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka:5,8 "
iTyp displeja:OLED
iRozlíšenie displeja (px):2436×1125
Rozlíšenie displeja:HD

Konektivita

Verzia Bluetooth:5.0
Wi-Fi štandardy:802.11ac
iNFC:Áno
Konektor:Lightning

Fyzické vlastnosti a farba

Farba:grey
Šírka:70,9 mm
Výška:143,6 mm
Dĺžka:7,7 mm
Hmotnosť:177 g

Operačný systém

Verzia operač.sys.:IOS 12
iPoskytovaný OS:IOS

Funkcie

iGPS:Áno

Procesor

Typ procesora:A12 Bionic
Verzia procesora:A12

Obsah balenia

Obsah balenia:Dokumentácia

Mobilné siete

i4G / LTE:Áno
iPodpora Dual SIM:Áno
iTyp SIM karty:nano sim

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu:Nie

Dátové úložisko

iKapacita:64 GB

Fotoaparát

iPredný fotoaparát:Áno
Rozlíšenie hl.fotoaparátu:12 mpx
iRozlíšenie pred.fotoaparátu:1080 mpx
iMax.počet snímok za sek.:60 FPS
Duálna kamera:Zadná

Video

iMax.rozlíš.videa:1920x1080

Blesk

Vstavaný blesk:Áno
Typ blesku:LED

Ostatné

Kód produktu:MT9F2CN/A

Súvisiace produkty