Samsung Galaxy S21 5G G991B 8gb/128gb Dual Sim Grey

Darček k objednávke: Magnetický držiak do auta

  • Výrobcovia Samsung
  • Dostupnosť: Skladom
  • 686,00€

Kalkulačka splátek

Samsung Galaxy S21 5G 8gb/128gb Dual Sim Grey

·         záruka 24 mesiacov

·         telefón je voľný pre všetkých operátorov

·         telefón obsahuje slovenské menu


POPIS PRODUKTU

Galaxia veľkolepých zážitkov

Cool štíhly dizajn s jemným redizajnom fotoaparátu, videá v 8K kvalite64Mpx hlavný fotoaparát pre tie najštýlovejšie fotografie, s ktorými zaručene vyniknete na svojich sociálnych sieťach, a najrýchlejší čip, vďaka ktorému bude gaming i streaming obľúbených seriálov bezproblémový a plynulý. Smartfóny Galaxy S21 5G a S21+ 5G od spoločnosti Samsung navyše prichádzajú s integrovanou podporou 5G sietí, takže na budúcnosť budete maximálny pripravení.

Fantastické farby, úžasný jas

Spoznajte nekompromisnú kvalitu na pohľad i na dotyk. Brilantný Dynamic AMOLED 2X displej vás ohúri nielen nádhernými sýtymi farbami, ale aj 120 Hz superplynulou obnovovacou frekvenciou. Displej sa vyznačuje hypercitlivosťou na dotyk, takže jeho reakcie sú okamžité. Užite si neskutočnú ostrosť, kryštalicky čisté rozlíšenie a živú farebnosť v akýchkoľvek svetelných podmienkach.

Odolné sklo najvyššej úrovne

Ochranné sklá, ktoré pomáhajú chrániť proti škrabancom, sú na smartfónoch už štandardom... Galaxy S21 5G/S21+ 5G ide o krok ďalej. Jeho displej pokrýva najnovšia generácia superodolného skla Gorilla Glass Victus™, vďaka ktorému môžete telefón používať aj prenášať naozaj bez starostí o jeho dokonalý vzhľad. Pri modeli S21+ 5G dokonca chráni aj zadnú stranu (na modeli S21 5G ju tvorí zosilnený polykarbonát Glastic).

Precíznosť profesionálnej fotografie

Tvorte fotografie, ktoré bude každý obdivovať. Hlavný 64Mpx fotoaparát vám pomôže zachytiť svet okolo vás v tých najkrajších farbách a pohľadoch.

Video v rekordnom rozlíšení 8K

Tvorte neuveriteľne detailné videá, ktorých kvalita je doslova nadštandardná. Dnes je rozšírené jemné rozlíšenie 4K, ale Galaxy S21 5G/S21+ 5G natáča v ešte štyrikrát jemnejšom 8K (pri 24 snímkach za sekundu), čo je rozlíšenie, ktoré sa len teraz dostáva na trh v najlepšie vybavených a najdrahších televízoroch. To znamená, že vaše videá nebudú starnúť a neskončia v koši ako napríklad nekvalitné VHS kazety – s S21 5G/S21+ 5G ste dokonale pripravení na budúcnosť. Navyše je záznam tak detailný, že z neho pomocou funkcie 8K Video Snap môžete ukladať kvalitné fotografie.

Nádherne plynulé videá

Superplynulé video v 60 FPS využíva dynamickú snímkovú frekvenciu na to, aby bol výsledný záznam úžasne plynulý aj pri natáčaní v horšom svetle, napríklad večer. A to nie je všetko. Galaxy S21 5G/S21+ 5G vám poslúži ako vynikajúca akčná kamera – stačí využiť funkciu Superstabilizácie, ktorá redukuje otrasy pomocou umelej inteligencie, aby boli zábery z vašich dobrodružstiev skutočne veľkolepé.

Priblížte sa teleobjektívom

Odteraz nebude vzdialenosť pri fotografovaní prekážkou. Úžasne praktické 30-násobné digitálne zväčšenie môžete využiť kedykoľvek, keď budete potrebovať detailné fotografie bez toho, aby ste sa k svojmu objektu museli fyzicky priblížiť. A špeciálna funkcia Zoom Lock sa postará o stabilizáciu obrazu, keby sa vám náhodou pri hľadaní správneho uhla chvela ruka.

Fotografie noci

Ak patríte k lovcom nočných záberov, Galaxy S21 5G a S21+ 5G vás potešia svojím nočným režimom, vďaka ktorému môžete fotografovať bez blesku, no napriek tomu zachytíte všetko v autentických farbách, ostro a dostatočne jasne.

Smartfón s najrýchlejším čipom

Väčší výkon, sila, inteligencia i rýchlosť. Samsung Galaxy S21 5G/S21+ 5G sú poháňané najrýchlejším čipom v histórii radu Galaxy, ktorý je zárukou nadupaného mobilného gamingu. Inteligentná, až 4 000mAh batéria sa postará o dlhodobú výdrž a energiu jej doplníte pomocou bezdrôtového nabíjania. Telefóny sú pred prachom a vodou chránené štandardom IP68.

Praktická spolupráca s vaším PC

Využite aplikáciu Váš telefón a prepojte Galaxy S21 5G/S21+ 5G so svojím počítačom s Windows 10. Na PC môžete spúšťať vybrané mobilné aplikácie, a dokonca ich aj prakticky pripnúť do ponuky Štart alebo na panel úloh, aby ste ich mali vždy poruke. Tiež získate prístup k dátam z telefónu, ako sú fotografie, správy, notifikácie a ďalší obsah.


PARAMETRE PRODUKTU

Základné parametre

iUhlopriečka:6,2 "
iOperačná pamäť RAM:8 GB
iKapacita:128 GB
Rozlíšenie displeja:Full HD+

Ďalšie vlastnosti

Značka:Samsung
iSmart:Áno
Vodeodolný:Áno
iStupeň krytia:IP 68
Výkon nabíjania:25 W

Display/Grafika

iUhlopriečka:6,2 "
iTyp displeja:Dynamic Amoled
iRozlíšenie displeja (px):2400x1080
Jemnosť displeja (PPI):421 PPI
Rozlíšenie displeja:Full HD+
Obnovovacia frekvencia displeja:120 Hz

Konektivita

Verzia Bluetooth:5.0
Wi-Fi štandardy:802.11b, 802.11ac, 802.11a, 802.11n, 802.11g
iNFC:Áno
Konektor:USB-C
i3,5 mm jack:Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba:sivá
Šírka:71,2 mm
Výška:151,7 mm
Dĺžka:7,9 mm
Hmotnosť:171 g

Operačný systém

Verzia operač.sys.:Android 11
iPoskytovaný OS:Android

Funkcie

iGPS:Áno
Prvky zabezpečenia:Odomykanie tvárou, Čítačka odtlačkov prstov v displeji
Bezdrôtové nabíjanie:Áno
Podpora rýchleho nabíjania:Áno

Procesor

Typ procesora:Exynos
Verzia procesora:Exynos 2100
iPočet jadier procesora:8

Obsah balenia

Obsah balenia:USB-C kábel

Mobilné siete&a

Súvisiace produkty